chateaus اروپا فرانسه فرانسه کاوانی امری

chateaus: اروپا فرانسه فرانسه کاوانی امری پاری سن ژرمن موناکو جام حذفی فرانسه

گت بلاگز بین‌الملل نمی‌دانم ترامپ تا چه حد جهت سمت ریاست‌جمهوری احترام قائل است / نانسی پلوسی

نماینده برجسته دموکرات آمریکایی با اشاره به کارها رئیس‌جمهور این کشور، از وی خواست جهت دیدگاه‌های دیگران احترام قائل شود.

نمی‌دانم ترامپ تا چه حد جهت سمت ریاست‌جمهوری احترام قائل است / نانسی پلوسی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از شبکه ای پی تی ان، مدیر جناح اقلیت در مجلس نمایندگان آمریکا گفت دونالد ترامپ، مدیر جمهور این کشور، باید به نظر ها و نظرات دیگران احترام بگذارد و به حقایق پایبند باشد.

وی روز سه شنبه در صحبت خود در سانفرانسیسکو گفت با آنکه وی عضو حزب دموکرات آمریکاست، توانسته با جرج بوش پدر و جرج بوش پسر، رؤسای جمهور اسبق، همکاری کند چون آنها به وجود زمینه های یکسان جهت همکاری میان دو حزب عمده آمریکا اعتقاد بودند.

عبارات مهم : همکاری

رهبر جناح اقلیت در مجلس نمایندگان آمریکا گفت ما تاکنون با جمهوری خواهان در کنگره و مدیر جمهور جمهوری خواه راجع به پرسشها متفاوت همکاری کرده ایم. ما هر لحظه جهت نظر های همدیگر احترام قائل بوده ایم و در مذاکرات و گفتگوها هم زمانی که حقایق و اسناد و اطلاعات موجود را پذیرفته ایم پیشرفت داشته ایم؛ ولی زمانی که نمایندگان مجلس و سنای آمریکا جهت نخستین بار بطور یکسان با دونالد ترامپ دیدار کردیم، جمله ای که وی به من گفت این بود که آیا می دانید که من اکثریت آرا عمومی را در انتخابات ریاست جمهوری کسب کرده ام. توصیه اول راجع به این گفته ترامپ این بود که طرح آن ارتباطی به عنوان گفتگوی ما نداشت و در عین حال این عنوان حقیقت ندارد.
نانسی پلوسی گفت: «بر اساس آنچه من تاکنون از دونالد ترامپ دیده ام، نمی دانم وی تا چه حد جهت پست ریاست جمهوری احترام قائل است.»
وی افزود سوالی که مطرح است این است که روسیه از نظر شخصی، سیاسی و مالی چه تاثیر و نفوذی بر روی دونالد ترامپ دارد. ایده ای که دونالد ترامپ راجع به ماده پنج قانون در خصوص ناتو مطرح کرد، یک هدیه به ولادیمیر پوتین، مدیر جمهور روسیه، است.
قلب پیمان ناتو ماده ۵ ناتو آن است که در آن کشورهای امضا کننده توافق کرده اند، حمله نظامی علیه یک یا چند کشور عضو را به عنوان حمله به تمامی کشورهای عضو ناتو تلقی کنند و به مقابله آن برخیزند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همکاری | آمریکا | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | مجلس نمایندگان | نمایندگان مجلس | انتخابات ریاست جمهوری | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog