chateaus اروپا فرانسه فرانسه کاوانی امری

chateaus: اروپا فرانسه فرانسه کاوانی امری پاری سن ژرمن موناکو جام حذفی فرانسه

گت بلاگز کرمان رسیدگی به پرسشها 136نفر در ملاقات با استاندار

به پرسشها و پرسشها 136 نفر در ملاقات استاندار کرمان از ابتدای امسال تاکنون پیگیری شده است هست.

رسیدگی به پرسشها 136نفر در ملاقات با استاندار

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان از برقراری ملاقات عمومی استاندار کرمان با مردم جهت برطرف پرسشها در روزهای دوشنبه هر هفته و با حضور مدیران استان خبر داد و گفت: ضرورت و نیاز امور جاری مردم به وسیله همکاران بعد از دسته بندی و تعیین وقت، به وسیله استاندار در چنین جلساتی با همراهی معاونین و مدیران کل پیگیری و برطرف خواهد شد.
محمد باژیان توجه به پرسشها مردم را امری مهم دانست و خاطرنشان کرد: طبق تاکید موکد استاندار کرمان از صدور دستوراتی که توانایی اجرایی ندارند، پرهیز و همچنین افراد طبق وقتهای تعیین شده است قبلی به دور از هر تنش و اتلاف وقت در محل ملاقات حاضر می شوند و به امورشان پیگیری خواهد شد.

عبارات مهم : کرمان
وی با اشاره به اینکه در امسال بیش از چهار جلسه ملاقات عمومی برگزار شده است هست، گفت: طی چهار جلسه ملاقات عمومی به پرسشها بیش از 136 نفر از شهروندان استان کرمان در حوزه هایی همچون تسهیلات و بخشودگی جرائم، کمک مالی، اشتغال، صدور مجوز، واگذاری زمین و … پیگیری شده است است.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان افزود: از مجموع 136 نفر از شهروندان که با استاندار کرمان ملاقات نموده اند، 104 نفر از شهروندان و 22 نفر از ایثارگران حضور داشتند.
باژیان با اشاره به سامانه 111، تصریح کرد: هم استانی های سراسر استان می توانند بعد از برقراری تماس تلفنی با سامانه 111، پرسشها مورد نظر خود را مطرح و سپس با دریافت کد رهگیری آن را تا مرحله نهایی دنبال می کنند.
وی یادآورشد: نشانه سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت(سامد)، ثبت و نظارت بر دریافت درخواستها، شکایات، گزارشات، پیشنهادات و انتقادات هم استانی ها در سراسر استان است که همشهریان می توانند از طریق تلفن 111، موارد فوق الذکر را با ریاست جمهور، استاندار کرمان و سایر مسئولین دولتی مطرح و پیگیری نمایند.
طی شش ماه سال 95، یازده جلسه ملاقات عمومی استاندار کرمان با 193 نفر از شهروندان و 69 نفر از ایثارگران برگزار شده است و 16 جلسه ملاقات عمومی نیز به وسیله اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان با 264 نفر ملاقات صورت گرفته است.

در مجموع طی شش ماه گذشته از اول شهریورماه تا آخر سال 95، بیش از 27 ملاقات عمومی برگزار و به پرسشها و پرسشها بیش از 526 نفر پیگیری شده است است به گونه ای که در ملاقات عمومی شش ماهه سال گذشته از مجموع 467 مورد از مباحث مطروحه، 94 مورد مربوط به تسهیلات و بخشودگی سود و جرائم، 51 مورد مربوط به کمک مالی، 39 مورد مربوط به اشتغال، 11 مورد مربوط به صدور مجوز، 11 مورد مربوط به واگذاری زمین، 12 مورد مربوط به شهرداری، 29 مورد مربوط به طرح های سرمایه گذاری و 209 مورد مربوط به سایر موارد بوده است.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: کرمان | استانی | رسیدگی | ملاقات | استاندار | مشکلات | کرمان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog